Architekci

Profesjonalne narzędzia współpracy partnerskiej

Chcemy podkreślić, że współpraca z architektami i biurami projektowymi jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem. Dlatego podchodzimy do niej z rozwagą i szacunkiem dla interesów obu stron. Przez lata wypracowaliśmy najbardziej efektywne mechanizmy i narzędzia wspomagajcie harmonijne współdziałanie. Architektom pozwalają one przede wszystkim skupić się na tym, co dla nich najważniejsze. Posiadamy przecież wspólny cel – zadowolenie Klienta końcowego i w jego realizacji chcemy pomagaæ i aktywnie uczestniczyć. By poznać szczegóły i zasady zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami odpowiedzialnymi wyłącznie za współpracę z architektami i biurami projektowymi.

Pomoc w projektowaniu

Jako jedno z najważniejszych zadań w trakcie naszej współpracy postrzegamy dostarczanie pełnej dokumentacji oraz pomoc w projektowaniu w oparciu o oferowane przez nas produkty. Nasza oferta to ponad 26 000 produktów, więc nasza pomoc często jest zbawienna. Ponadto służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w wykorzystywaniu oferowanych produktów i rozwiązań. Posiadamy własnych projektantów, którzy doskonale rozumieją potrzeby i charakter pracy biur projektowych.

Kompleksowa oferta na każdym etapie budowy

Zdajemy sobie sprawę, że projektowanie, kreatywność, nadzór nad budową, spełnianie wymagają i zachcianek Klientów to nie są łatwe zadania, a wypełnianie ich ciągle i wszystkich naraz to prawdziwa sztuka. Dlatego współpraca z jednym dostawcą, jedną firmą, jednym opiekunem na każdym etapie budowy to rozwiązanie niezmiernie wygodne. Codziennie docenia je kilkuset architektów i biur projektowych. Skontaktuj się z nami i przekonaj jak bardzo możemy Ci pomóc.

Pokaż szczegóły
Telefon Fax Mail
Godziny otwarcia