Inwestorzy

Największa oferta na każdym etapie budowy.

 

Wprawdzie duże inwestycje są przeważnie planowane z odpowiednim wyprzedzeniem, jednak w praktyce wszyscy wiemy, że dotrzymanie terminu to nie lada wyczyn. Współuczestniczyliśmy już w tylu przedsięwzięciach, że doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla Inwestora czas jest zasobem, o który należy dbać. Współpraca z Instalbudem to możliwość jego efektywnego wykorzystania. Oferujemy zaopatrzenie na każdy etap budowy, wyłączając jedynie ciężką budowlankę i drewno. A co najważniejsze – całość oferty jest dostępna od zaraz. Bez konieczności czekania czy ryzyka o bezpieczeństwo dostawy z drugiego końca świata. Nie da się również przecenić zalety naszej oferty, którą bez wątpienia jest największy wybór na rynku. Dzięki temu można nie tylko skorzystać z oryginalnych rozwiązań, ale również dobrać produkty najlepiej dopasowane do specyfiki zamówienia bez konieczności zmiany planów czy projektów.

Fachowa pomoc przy wyborze produktów i dostosowaniu projektów.

 

W trakcie realizacji inwestycji co rusz pojawiają się „niespodzianki”, nieprzewidziane zdarzenia czy niedociągnięcia projektowe. W trakcie współpracy służymy pomocą w każdej sytuacji, gdzie nasza wiedza i doświadczenie okażą się pomocne. Posiadamy własny zespół projektantów, który pomoże wprowadzić odpowiednie zmiany w projekcie, dostosować do najbardziej efektywnych rozwiązań i nowoczesnych produktów.

Doświadczenie i referencje, która gwarantują solidną współpracę.

 

Ponad 15 lat na rynku, dynamiczny rozwój, pozycja lidera w branży oraz opinia pioniera na rynku – to wszystko powoduje, że jesteśmy wybierani jako partner przy realizacji wielu inwestycji w Polsce i na całym świecie. Dzięki naszemu doświadczeniu, sprawności operacyjnej oraz solidnej współpracy pomogliśmy w ukończeniu na czas już setkom inwestycji. Nasza lista referencyjna mówi sama za siebie.

Pokaż szczegóły
Telefon Fax Mail
Godziny otwarcia