Klienci Indywidualni

Największy wybór na rynku

Od ponad 25 lat naszym mottem, filozofią i celem jest „zagwarantowanie naszym Klientom najlepszego asortymentu i zapewnienie największego komfortu dla budowania bez zbędnego czekania”. Konsekwentna realizacja tego założenia oraz dbałość o wysoki poziom współpracy z dostawcami i odbiorcami pozwala nam poszczycić się najbogatszą ofertą produktów dostępnych od zaraz. To ponad 26 000 towarów, które czekają już w naszych magazynach. Wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach, ponieważ jako duża firma oraz członek grupy zakupowej ABG, zrzeszającej największe polskie hurtownie instalacyjno-budowlane, mamy siłę i potencjał, by wynegocjować znakomite ceny u dostawców.

Gwarancja sprawdzonych produktów

W Polsce jesteśmy pionierem w branży instalacyjno-budowlanej nie dlatego, że jako pierwsi wrzucamy na rynek wszelkie zachodnie nowinki techniczne. Pozycję lidera innowacji zawdzięczamy przede wszystkim rozsądkowi, doświadczeniu i fachowej wiedzy, którą zdobywaliśmy przez lata pracy w branży. Naszym Klientom zaoferujemy wyłącznie te produkty i rozwiązania, które się sprawdzają w użyciu, pozwolą wygodnie i bez obaw korzystaæ na co dzień z najnowszych osiągnięć technologii.

Fachowe doradztwo

Nie musisz być specjalistą, by kupować w naszych salonach. To nic, że nie odróżniasz baterii pneumatycznej od termostatycznej. My całe życie spędziliśmy pracując w branży instalacyjno-budowlanej. Jedną z najważniejszych rzeczy, której się nauczyliśmy to szacunek dla Klienta i jego czasu. Dlatego, jako swój obowiązek postrzegamy dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z Klientami i chętnie to robimy. Wiemy wszystko o naszych produktach, możliwościach ich najlepszego wykorzystania i wymogach, które muszą spełniać, by poprawnie funkcjonować. W każdym salonie możesz liczyć na pomoc i poradę prawdziwych fachowców, którzy z uśmiechem opowiedzą Ci i wytłumaczą wszystko, co powinieneś wiedzieć, by dokonać świadomego wyboru.

Pokaż szczegóły
Telefon Fax Mail
Godziny otwarcia