Nowość!

Przepompownia Aqualift F Basic

Zapraszamy do zapoznania się z nowością marki Kessel.

Aqualift F Basic

Nowoczesna technologia w przystępnej cenie.

Nowa  przepompownia Aqualift F Basic firmy KESSEL to kompaktowe i solidne urządzenie do odprowadzania ścieków domowych. Grube ścianki zbiornika gwarantują jego wytrzymałość, a dzięki teleskopowej nasadzie zabudowa w ziemi jest wygodna. Płaskie powierzchnie przeznaczone do nawiercenia otworów umożliwiają podłączenie dodatkowych dopływów bezpośrednio na miejscu budowy.

Urządzenie jest wyposażone w pompę STF1300 przeznaczoną do ścieków zawierających fekalia. Dostępne wersje Mono lub Duo ze sterowaniem przy pomocy przełącznika pływakowego lub urządzenia sterującego sprawiają, że przepompownia Aqualift F Basic sprosta najróżniejszym wymaganiom.

Obsługa urządzenia sterowniczego jest przyjazna dla użytkownika i intuicyjna. Dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania zapewnia zintegrowana funkcja alarmowa. Swobodnie zawieszone pompy nie dotykają ścian zbiornika, dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia izolacyjność akustyczna. Dzięki montażowi za pomocą szybkozłącza, pompa może zostać bardzo łatwo wyjęta i serwisowana.

Szczególną zaletą jest gotowość urządzenia do działania bezpośrednio po podłączeniu (Plug&Play) oraz możliwość przezbrojenia wersji jednopompowej w dwupompową w trakcie użytkowania przepompowni.

Obszerna oferta osprzętu pozwala doposażyć i modyfikować urządzenie w późniejszym terminie, co ułatwia konserwację i eksploatację urządzenia.

Więcej informacji na stronie:
www.kessel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Pokaż szczegóły
Telefon Fax Mail
Godziny otwarcia