NOWOŚĆ! Amadeo seria Like




Seria Like marki Amadeo jest najbardziej komplementarną serią baterii na rynku.
W jednej serii odnajdą Państwo każdy rodzaj baterii, zestawu na którym Państwu zależy.

 

Ulotka informacyjna:

http://www.instalbud.pl/wp-content/uploads/2018/10/Broszura_Amadeo_www-compressed.pdf

ŚLĄSKIE
Łódzkie
Mazowieckie
Małopolskie
Opolskie
Warmińsko-mazurskie

Cieszyn

Cieszyn 43-400
Stawowa 91

33 851-41-55
600-334-231

cieszyn@instalbud.pl

Jastrzębie

44-336 Jastrzębie
Niepodległości  6a

32 753-13-35
600-403-371

jaworzno@instalbud.pl

Knurów

44-194 Knurów
Szpitalna 7

32 726-33-00
660-408-869

knurow@instalbud.pl

Zawiercie

42-400 Zawiercie
Wojska Polskiego 23

32 670-01-67
608-498-146

zawiercie@instalbud.pl

Zgierz

95-100 Zgierz
Henryka Barona 6b

42 299-91-12
668683301

zgierz@instalbud.pl

Żywiec

34-300 Żywiec
Tetmajera 95

33 861-02-92
604-408-234

zywiec@instalbud.pl

Zabrze

41-810 Zabrze
Paderewskiego 32

32 376-10-70
692-428-988

zabrze@instalbud.pl

Racibórz

47-400 Racibórz
Kościuszki 7c

32 414-01-71
608-570-880

raciborz@instalbud.pl

Rybnik

44-200 Rybnik
Cegielniana 20a

32 422-73-37
606-639-571

rybnik@instalbud.pl

Wodzisław Śląski

44-300 Wodzisław Śląski
Marklowicka 7

32 455-28-55
668-310-027

wodzislaw@instalbud.pl

Tychy

43-100 Tychy
Fabryczna 3

32 329-14-60
692-423-441

tychy@instalbud.pl

Pszczyna

43-200 Pszczyna
Bielska 31b

32 728-86-00
600-362-010

pszczyna@instalbud.pl

Pszów

Pszów
Skwary 54a

32 455-78-11
600-476-471

pszow@instalbud.pl

Orzesze

43-187 Orzesze
Centralna 256

32 221-07-27
604-252-557

orzesze@instalbud.pl

Piekary Śląskie

41-940 Piekary Śląskie
Zakładowa 5

32/ 381 82 02
608318208

hurt.piekary@instalbud.pl

Salon Bellamica

41-940 Piekary Śląskie
Podmiejska 43

32 / 4-791-791
600-362-009

piekary@bellamica.pl

Salon Bellamica

Cieszyn 43-400
Stawowa 91

33 851-41-55
600-334-231

cieszyn@instalbud.pl
fax: 32 780 13 28

Ciechanów

06-400 Ciechanów
Płońska 40

23 672 84 78
505-194-124

ciechanow@instalbud.pl

Maków Mazowiecki

06-200 Maków Mazowiecki
Duńskiego Czerwonego Krzyża 16

29 717 01 77
505-194-015

makow@instalbud.pl

Mława

06-500 Mława
Piłsudskiego 39

23 655 23 12
662-297-804

mlawa@instalbud.pl

Pułtusk

06-100 Pułtusk
Aleja Wojska Polskiego 52a

23 692 50 33
505-194-013

pultusk@instalbud.pl

Płońsk

09-100 Płońsk
Armii Krajowej 52

23 / 323 39 80

plonsk@instalbud.pl

Bronisze

05-850 Bronisze
Aleja Wojska Polskiego 52a

22 896 80 25
508-240-861

warszawa@instalbud.pl

Bełchatów

97-400 Bełchatów
Dąbrowskiego 1

447370118
664300909

belchatow@instalbud.pl

Brzeziny

95-060 Brzeziny
Okrzei 16a

427158986
668683289

brzeziny@instalbud.pl

Ksawerów

95-054 Ksawerów
Jana Pawła II 14

42 212-84-10
668-803-553

ksawerow@instalbud.pl

Sieradz

98-200 Sieradz
Jana Pawła II 65

43 343-39-91
532291472

sieradz@instalbud.pl

Kościelisko

34-511 Kościelisko
Nędzy Kubińca 105c

18 200-19-88
668-145-146

zakopane@instalbud.pl

Nowy Sącz

33-300 Nowy Sącz
R. Krajewskiego 27

18 540-90-30
604-180-600

nowysacz@instalbud.pl

Nowy Targ

34-400 Nowy Targ
Św. Doroty 24

18 266-49-75
660-469-708

nowytarg@instalbud.pl

Oświęcim

32-600 Oświęcim
Dąbrowskiego 125a

33 843-70-10
668-188-898

oswiecim@instalbud.pl

Słomiróg

32-005 Słomiróg
Słomiróg 125a

12 284-03-12
668189031

slomirog@instalbud.pl

Trzebinia

32-540 Trzebinia
Łukasiewicza 31b

32 753-56-05
692-461-022

trzebinia@instalbud.pl

Prudnik

48-200 Prudnik
Bielsko 31b Wiejska 1

77 436-55-55
600-362-016

prudnik@instalbud.pl

Opole

45-594 Opolskie
Firmowa 6

322 321 324
322 321 324
322 321 324

instalbud@instalbud.pl
fax: 32 780 13 28
Olsztyn

10-404 Olsztyn
Lubelska 3

505-194-010
89 539 98 01

olsztyn@instalbud.pl


SKONTAKTUJ SIĘ Z ODDZIAŁEM: